Gerçek Mutluluk

1989’tan günümüze…

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam her canlı için iyi beslenmekten geçmektedir.  Sevdiğimiz ve değer verdiğimiz evcil hayvanlarımızın da hayat kalitelerini yükseltmek ve onlara sağlıklı bir yaşam sunabilmek için ürünlerimizde daima en iyi malzemeleri onların damak zevklerine uygun olacak şekilde formüle ederiz. Çünkü evcil dostlarımızın en iyisini hakettiğini biliyoruz.

Quik ağırlıklı olarak kafes kuşları olmak üzere, kemirgenler, kediler ve köpekler için yenilikçi ve sınıfının en iyisi gıda ve diğer ihtiyaçlarını çeyrek asırdan fazladır üreterek hem evcil hayvanların hem de evcil hayvan sahiplerinin hayatlarına dokunuyor.  Ürettiğimiz ürünleri 12 farklı ülkeye ihraç ediyoruz ve bu sayı her geçen gün artıyor. Bu sayede ülkemize de değer katıyoruz...

Kontrollü Üretim

Özenle Seçilmiş Kaliteli Tohumlar

Evcil dostlarınız ile aranızdaki sevgi bağını çok iyi anlıyor ve en iyiyi hak ettiklerini biliyoruz…

Bu sebeple ürünlerimizin büyük bir kısmını üretim tesisimizde geliştirdiğimiz ve ürettiğimizden, konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz ile özenle seçilmiş birinci sınıf en kaliteli tohumları, ham maddelerimizi kaynağından seçip ürünlerimizde kullanıyoruz. 

Yüksek Kaliteli Formül

Veteriner Hekimler Tarafından Geliştirildi.

Formülümüz evcil hayvanların günlük besinsel ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz olarak almasını sağlayarak dostlarımızın yaşamları boyunca dengeli bir beslenmeye kavuşmasına katkı sunar.

Quik evcil dostlarımızın damak zevklerine uygun olarak uzman veteriner ve evcil hayvan beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiştir.

Kalite Takibi

Üretimin Her Aşamasında Kalite Kontrol

ARGE aşamasından itibaren ürün seçimi, satın alma, ham madde tedariki ve üretim aşamalarından geçiriyoruz. Ürünlerimizi son teknoloji ambalajlama teknikleri ve malzemeleri ile paketliyor son tüketim tarihine kadar  taze kalmasını sağlıyoruz.

Evcil dostlarımızın tüketimine kadar geçen tüm üretim basamaklarında kalite süreçlerimizi sıkı bir şekilde takip ediyor ürünlerimizi hazırlarken katkı maddeleri kullanmıyoruz.

Dengeli & Mutlu Bir Yaşam

Sağlıklı ve Mutlu Evcil Dostlar

Evcil dostumuzun sağlıklı olması, sağlıklı ve dengeli bir diyetle hazırlanan beslenme sonucunda oluşur. Güzel, parlak, sağlıklı görünen tüy ve deri bakımı, sağlıklı bir sindirim ve bağışıklık sistemi  iyi bir beslenmeden geçer. 

Sağlıklı evcil dostlarımız koşup, oynamayı, aile bireylerine karşı sevgiyi ve şefkatli olmayı sever. QUIK markası olarak amacımız, evcil dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatlarını idame ettirmelerini sürdürebilir kılmaktır.

Başa dön